Ameliyathane

Hastanemizin, ameliyathanelerine gösterdiğimiz özen ve yatırım hastalarımıza verdiğimiz değerin önemli göstergelerindedir.

Hastanemizin dört ameliyathanesinin her biri hastalarının sağlığı, konforu ve emniyetini temel alan bir anlayışla oluşturulmuş ve dünya standartlarında teknolojiyle donatılmıştır.

Ameliyathane randevusu alınarak programa konulan her hasta, ameliyat öncesinde anestezi doktoru tarafından değerlendirilerek premedikasyonu düzenlenir. Hemşire eşliğinde ameliyathaneye indirilerek anestezi teknikerine teslim edilir. Hastayı devralan anestezi teknikeri standart monitörizasyonu yapar, anestezi hekimi tarafından anestezi indüksiyonu uygulanan hasta artık ameliyata hazırdır. Ameliyathanelerimizdeki anestezi cihazları ve monitörizasyon olanakları, yenidoğan bebekten ileri yaşa kadar her yaş grubundan hastaya güvenle anestezi verilebilmesini mümkün kılmaktadır. Ameliyathanelerimiz  açık kalp ameliyatı dışında  her türlü ameliyatın yapılabileceği deneyimli ekiplere ve teknik donanıma sahiptir.

Ameliyathanelerimizde, anestezi doktorları, ameliyathane hemşireleri, anestezi teknikerleri, ameliyathane teknisyenleri cerrahlarımıza tam destek vermektedir.

Copyright © 2017